FK Zlaté Klasy-Beladice 1:0 (0:0)

23.10.2011 17:00

náš gól: Kordanič

naša zostava: Jánoš, Berner, Dudík Pav., Štrba, Dudík Pat., Gallo, Illés, Hollósi, Katona (Lengyel (Pőcz)), Kordanič (Ruman), Mészáros

V 12.kole sme absolvovali neľahké stretnutie, nováčik z Beladíc nás potrápil oveľa viac ako sa to dalo podľa tabuľkového postavenia predpokladať. Hneď v úvode sme mohli dvakrát inkasovať, našťastie hrotoví hráči súpera nezakončovali podľa svojich predstáv. Potom sme ale prebrali taktovku stretnutia a až do polčasovej prestávky prebiehalo dobíjanie brány Beladíc. Kopali sme jeden roh za druhým, mali sme obrovskú prevahu, ale gól sme z neho nevyťažili.

Prestávka prišla nášmu súperovi veľmi vhod. V druhom dejstve sme sa už k tak veľkému tlaku nedostali, ale naďalej sme mali loptu častejšie na kopačkách. Plynutím času sme sa začali obávať o výsledok stretnutia. Nielenže náš gól neprichádzal, ale neustále sme museli dávať obrovský pozor aj v obrane, pretože hostia vyrážali do veľmi nebezpečných protiútokov. Pri jednej príležitosti musel dokonca Berner zachraňovať na bránkovej čiare. ´Gólové suchoty stretnutia ukončil asi v polovici druhového polčasu Kordanič, ktorý hlavou po centri Hollósiho rozvlnil sieť brány Beladíc. Viedli sme 1:0 ale až do konca stretnutia sme sa museli plne koncetrovať aj na obrannú činnosť, Beladice sa nevzdávali. Nakoniec sme však všetky pokusy súpera úspešne ustáli a po vydretom domácom víťazstve sme si pripísali do tabuľky ďalšie 3 body.

Mužstvo Beladíc pôsobilo veľmi sympatickým a organizovaným dojmom, poriadne nám strpčilo cestu za víťazstvom. Do konca jesennej sezóny nás čakajú ešte dve ťažké stretnutia, najbližšie sa pokúsime zabodovať vo Vinohradoch nad Váhom...